wybierz autora:
  • W piątek w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Rozmawialiśmy o tym jak tak małe dzieci jak my możemy pomóc poszkodowanym zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wskazówek pani ratownik
    Relacja 2020-02-24, 16:54 | autor: Barbara Kowalska
  • Zapraszamy na zebranie w dniu 27.02.20 (czwartek) o godz 16.00 dotyczące spraw organizacyjnych związanych z II półroczem oraz spraw bieżących. (obecność obowiązkowa)
    Komunikat 2020-02-23, 20:43 | autor: Barbara Kowalska
  • Mniam, pyszne pączki w tłusty czwartek!!! Wszystkie Misie to łasuchy, a pączusie to przysmak nie lada. Nic więc dziwnego, że czwartkowy podwieczorek zniknął w mgnieniu oka. Gdybyż z takim apetytem zjadany był każdy podwieczorek...
    Relacja 2020-02-23, 17:16 | autor: Barbara Kowalska
  • W grupie Jeżyków odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom" odbyło sie popołudniowe spotkanie z literaturą dziecięcą. Odwiedziła nas mama Marysi. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych zabaw na ogrodzie - nie mogliśmy sobie
    Relacja 2020-02-23, 17:16 | autor: Barbara Kowalska
    Relacja 2020-02-23, 16:55 | autor: Barbara Kowalska