wybierz autora:
  • Relacjonuje:Karolina Cieślak Nasza wolontariuszka Marivi zabrała dzieci w ciekawą podróż do swojej ojczyzny. Poznaliśmy typowe zabawy, muzykę, tańce hiszpańskie a także mogliśmy spróbować różnorodnych tapas- przekąsek.
    Relacja 2019-11-20, 22:55 | autor: Barbara Kowalska
  • Relacjonuje: Karolina Cieślak Na zajęciach z robotyki dzieci miały możliwość budowania wg instrukcji własnego robota oraz programowania go. Wszyscy byli zachwyceni.
    Relacja 2019-11-20, 22:51 | autor: Barbara Kowalska
  • Relacjonuje: Karolina Cieślak W naszym przedszkolu po raz kolejny zawitali Bemol i Wiolinka. Tym razem wspólnie uczyliśmy się o tym jak należy dbać o naszą planetę.
    Relacja 2019-11-20, 22:47 | autor: Barbara Kowalska
  • W dniu 26.11 tj.wtorek w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Prosimy, aby każdy przedszkolak miał ze sobą swojego ukochanego misia.
    Komunikat 2019-11-19, 22:26 | autor: Barbara Kowalska
  • Dzisiaj Wiewiórki i Jeżyki odwiedziły Panią Ewę w Śródmiejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Bobrowskiego. Dla Jeżyków była to wielka niespodzianka, gdyż było to wyjście,na które zaprosiły nas Wiewiórki. Tematem spotkania było poznawanie
    Relacja 2019-11-19, 21:47 | autor: Barbara Kowalska