Sprintem po zdrowie - bieg przedszkolaka

01.06 to oczywiście wielkie święto wszystkich dzieciaków. W naszym przedszkolu kolejny dzień pełen śmiechu, zabaw i niespodzianek. W naszym ogrodzie pojawiły się tajemnicze taśmy pomiędzy sprzętem. Jednak żaden przedszkolak nie spodziewał się jakie atrakcje go czekają. Całe nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim projekcie "Sprintem do maratonu" organizowanym przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola. Zadaniem naszych przedszkolaków było pokonanie trasy, która miała długość ok 150 metrów. Dzieciaki otrzymały jak na prawdziwych maratończyków przystało, swój numer startowy. Było odliczanie, i głośny doping. Radość dzieci bezcenna. Zwycięzcą był każdy z nas i każdy otrzymał dyplom i medal. Jak prawdziwy maratończyk.

Relacja 2021-06-03, 21:43 | autor: Barbara Kowalska