Teatr za Jeden Uśmiech i „Historia zaginionego snu”

SPEKTAKL OD NAS DLA WAS - Teatr za Jeden Uśmiech zaprasza na przedstawienie "Historia zaginionego snu."

Przygotowaliśmy dla Was zapis jednego z naszych spektakli, którym chcielibyśmy się podzielić. To magiczna opowieść pt. „Historia zaginionego snu”, która przeniesie Was w świat dziecięcej wyobraźni. A co się w niej wydarzy? Sami musicie zobaczyć...

Nasza życiowa energia, nie pozwala nam usiedzieć w miejscu. Dlatego, przekazujemy Wam nasz dar w postaci bajki wierząc, że rzeka obfitości płynie w obie strony.

Jest to Baśń o dziewczynce imieniem Fifi, która po przebudzeniu nie pamięta swojego snu. Postanawia wyruszyć na jego poszukiwania wraz ze swoim wymyślonym przyjacielem Dźredziem. Podczas wędrówki spotyka szereg niezwykłych postaci – jedne okażą się pomocne, inne będą próbowały wprowadzić zamęt w podróży Fifi. Bohaterka odkrywa, że jej sen skradł okrutny Pożeracz Snów. Dzięki sile swojej wyobraźni oraz pomocy przyjaciół dziewczynka pokonuje złego stwora i odzyskuje utracony sen.

Zapraszamy:)

Komunikat 2020-06-20, 01:13 | autor: Barbara Kowalska