Jagódki świętują ;)

27.11 grupę Jagódek, również odwiedziły mamusie Oli oraz Michalinki. Z okazji Dnia Pluszowego Misia czekał na nas dzień pełen wrażeń. Frekwencja w naszej grupie była 100%. Wszyscy z uśmiechem przywitaliśmy Panią Anie i Panią Asie. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się, tajemnicze ogromne torby, które dźwigały mamusie. Spotkanie rozpoczęliśmy od wysłuchania opowieści o tym, skąd wziął się pluszowy miś.
Nadeszła pora na wielkie tajemnicze torby. Była to dla nas wielka niespodzianka, dostaliśmy uszyte pluszowe misie. Naszym zadaniem było wypełnić misie watą i odpowiednio ubrać. W relacji widać efekty naszej pracy. Mamusiom serdecznie dziękujemy za cenne dla nas spotkanie oraz słodki poczęstunek :)

Relacja 2019-11-29, 23:25 | autor: Barbara Kowalska