Wizyta Policjantów

W piątek do naszego przedszkola przyjechali funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Krakowie. Pani Kasia przybliżyła wszystkim przedszkolakom najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Rozmawialiśmy o tym jak należy poruszać się po ulicy po zmroku. Teraz każdy z nas już wie jak ważne są odblaski dla naszego bezpieczeństwa.
Wspólnie przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego zachowania w kontaktach z obcą osobą. Pani Kasia wspólnie z dziećmi zwróciła również uwagę na bezpieczeństwo podczas ataku psa. Na zakończenie wręczyliśmy naszym Gościom kolorowe rysunki w formie albumu. Pani Kasi serdecznie dziękujemy.

Również dziękujemy Panu Dominikowi oraz naszej Pani Oli wychowawczyni z grupy Wiewiórek za zorganizowanie tak cennego dla nas spotkania

Relacja 2019-11-26, 23:21 | autor: Barbara Kowalska