Nasze Przedszkole

Witamy na stronie naszego przedszkola

Nasze Przedszkole znajduje się na terenie osiedla Dąbie, przy zakolu Wisły. Okolica jest bardzo spokojna i sprzyja rozwojowi dziecka. W sąsiedztwie przedszkola znajdują się bulwary wiślane i park, dzieci codziennie mogą obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie, zarówno w świecie roślin jak i zwierząt. Nasze przedszkole jest placówką, która stara się zagwarantować dziecku wszechstronny rozwój w miłej i życzliwej atmosferze.

W naszym Przedszkolu prowadzone są również zajęcia dodatkowe,(bezpłatne).
Jest to miedzy innymi:

•gimnastyka korekcyjna
•język angielski
•taniec towarzyski
•rytmika
•religia dla grupy starszaków

Współpracuje z nami psycholog i logopeda dbając o rozwój emocjonalny dzieci i prawidłowo rozwijającą się mowę.

W sposób systematyczny a jednocześnie różnorodny współpracujemy z rodzicami. Staramy się, aby pośredniczyli w życiu przedszkolnym dzieci, poprzez udział w formach integracyjnych:

•wspólne uroczystości, dni otwarte, konkursy przedszkolne itp.

Dzieci obcują z kulturą i sztuką. Organizujemy wyjazdy do teatru, kina, wycieczki poza przedszkolne.
Na terenie przedszkola odbywają się spotkania z artystami i pracownikami różnych profesji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!!!

Klikając poniższy link mogą państwo bliżej poznać nasze przedszkole